تشریح اقدامات اجرا شده در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی در مقابله با کرونا

به گزارش جام پارسی، سخنگوی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی ضمن تشریح اقدامات اجرا شده در این دبیرخانه در مقابله با کرونا گفت: دستگاه های کشوری و لشکری با همه توان در چارچوب برنامه ای مدون، اولویت های مشخص شده در حوزه ماموریتی خود را برای مبارزه با کرونا دنبال می نمایند.

تشریح اقدامات اجرا شده در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی در مقابله با کرونا

جهت دریافت خدمات اصول طراحی ویلا دوبلکس با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش گروه سیاست خارجی جام پارسی، کیوان خسروی سخنگوی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی در یادداشتی کوتاه نوشت: در موضوع شیوع کرونا، مهمترین اولویت در جلسات بدون تعطیلی اسفند 98 و فروردین 99 در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی، آنالیز چشم انداز تبعات مالی و اجتماعی این رخداد و نحوه بهره گیری از ظرفیت های ملی برای به حداقل رساندن آثار منفی آن بوده است.

وی اضافه نمود: در حال حاضر مجموعه دستگاه های کشوری و لشکری با همه توان خود در چارچوب برنامه ای مدون، اولویت های معین شده در حوزه ماموریتی خود را برای مبارزه با کرونا دنبال می نمایند و دستاوردهای ارزنده ای نیز داشته اند.

خسروی یادآور شد: توجه به آینده پس از بحران و چگونگی بهره گیری هوشمندانه از منابع موجود به منظور جلوگیری از وقوع احتمالی بحران های آینده نیز بخش دیگری از ماموریت مجموعه حاکمیت است که همزمان در حال پیگیری است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 9 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 429

به "تشریح اقدامات اجرا شده در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی در مقابله با کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشریح اقدامات اجرا شده در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی در مقابله با کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید