امیردولاب اسکای اسپورت که بود؟!

به گزارش جام پارسی، هرچه می شد اشتباه سه سال پیش علیفر در ماجرای امیردولاب و ویکی پدیا و مهندس ناظر ورزشگاه شهر نیس فرانسه را توجیه کرد اصلا نمی گردد کار او را در ماجرای اخیر لوانته و سید جلال حسینی ماست اقتصادی کرد.

امیردولاب اسکای اسپورت که بود؟!

عمدا از کلمه کار به جای گاف و سوتی و اشتباه استفاده کردم چون معتقدم علیفر دچار هیچ کدام از آنها نشده؛ نه بحث سوتی بوده، نه گاف و نه اشتباه، با عرض معذرت از ایشان، هر چه فکر می کنم با هیچ متر و معیاری نمی توانم قبول کنم این کار سرهنگ از روی غفلت و ندانسته بوده، مگر می گردد یک گزارشگر مطلع ورزشی نام سید جلال حسینی را در ترکیب تیمی اسپانیایی اعلام کند در حالی که او دو سه هفته در تیم ایرانی بازی نموده و اصلا پنجره جابجایی هم بسته بوده که بخواهد منتقل گردد.

عذر بدتر از گناه، توجیهات علیفر است که رجوع می دهد به سایت اسکای اسپورت و حرف هایی که حتما شما می دانید و نیازی به تکرارش نیست.

یعنی اگر مثلا سایت اسکای اسپورت به اشتباه ملیت علی دایی را کویتی معرفی کرد، علیفر به استاد آن بگوید دایی، کویتی است؟!

نمی دانم، شاید در اسکای اسپورت هم یکی مثل امیردولاب بوده و رگ خواب علیفر را می دانسته که سید جلال حسینی را در ترکیب لوانته قرار داده، علیفر در پاسخ به منتقدان بحث سید جلال و لوانته می گویذ:آسمان که به زمین نیامده است اما او باید بداند اتفاقا این بار آسمان به زمین آمده و او خبر ندارد.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 1 آبان 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 36

به "امیردولاب اسکای اسپورت که بود؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیردولاب اسکای اسپورت که بود؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید