استارت نیم فصل دوم لیگ برتر فوتسال از امروز، داربی اصفهان زیر سایه احتمال انصراف یک تیم!

به گزارش جام پارسی، نیم فصل دوم لیگ برتر فوتسال از پنجشنبه نهم آبان برگزار می گردد که در مهمترین آن گیتی پسند اصفهان به مصاف هایپر شاهین شهر می رود، این در حالی است که احتمال لغو یک بازی هم می رود.

استارت نیم فصل دوم لیگ برتر فوتسال از امروز، داربی اصفهان زیر سایه احتمال انصراف یک تیم!

به گزارش جام پارسی، پس از برگزاری بازی های هفته سیزدهم لیگ برتر در 27 شهریور ماه تعطیلات نیم فصل لیگ برتر فوتسال تا 9 آبان ادامه داشت و این بازی ها در هفته چهاردهم از امروز پیگیری می گردد. این در حالی است که تیم های شاخص با برگزاری اردوهای تدارکاتی، برگزاری تمرینات منسجم و جذب بازیکنان جدید در صدد نمایشی بهتر در نیم فصل دوم هستند. در این میان وضعیت مبهم ارژن شیراز محتمل است تعداد تیم های لیگ برتر را به عدد 13 برساند. مسائل اقتصادی در این تیم به حدی رسیده که مالک باشگاه اعلام نموده قصد ادامه تیمداری ندارد با این حال پس از صحبتهای رئیس هیات فوتبال فارس، فعلا این تیم به حضورش در لیگ برتر ادامه می دهد اما واقعا تعیین نیست این حضور از همین هفته منتفی گردد یا نه؟

هایپر شاهین شهر- گیتی پسند اصفهان

مهمترین بازی این هفته داربی اصفهان است که طی آن گیتی پسند با هایپر شاهین شهر روبرو می گردد. گیتی پسند که در نیم فصل اول به دلیل تعدد محروم و مصدوم در هیچ هفته ای با تیم کامل خود به میدان نرفت با جذب اصغر حسن زاده، انتها مصدومیت مهران عالیقدر و حضور دروازه بان برزیلی در قفس توری خود مصمم است تا نیم فصل دوم پرقدرتی را داشته باشد. در سمت مقابل، هایپر شاهین شهر تنها مهرداد جابری را جذب نموده و البته در نگه داشتن سعید افشار بازیکن کلیدی خود هم پیروز عمل کرد و با بازگشت این بازیکن سودای کسب سهمیه پلی آف را دارد.

مس سونگون- اهورا بهبهان

قهرمان نیم فصل اول لیگ برتر با توجه به برگزاری 4 بازی عقب افتاده، در تعطیلات نسبت به سایر تیم ها کمتر استراحت نموده اما شاید همین در جریان بازی بودن باعث گردد آمادگی این تیم بیشتر از بقیه تیم ها باشد. شاگردان علی افضل در شرایطی از اهورای بهبهان پذیرایی می نمایند که شنیده می گردد حریف آنها میخواهد ترکیبی از بازیکنان جوان و بزرگسال خود را به میدان بفرستد.

سن ایچ ساوه- شهروند ساری

یکی از دیدارهای مهیج این هفته تقابل جواد اصغری مقدم با تیم استان خود است. سن ایچ که با جذب مصطفی نظری مجهزتر و ممصم تر از نیم فصل اول وارد رقابت ها خواهد شد برای رسیدن به پیروزی در خانه خود باید با برنامه و با حوصله عمل کند. شهروند ساری که پس از آغاز بد رفته رفته شرایط خوبی پیدا کرد در این بازی رضا لک را به دلیل محرومیت ندارد و مربی شهروندی ها باید از روی سکوها تیمش را در این بازی سخت راهنمایی کند.

برنامه سایر بازی ها به توضیح زیر است:

محمدسیما قم - مقاومت شهرداری البرز

فرش آرا مشهد - ستارگان ورامین

آذرخش بندرعباس - ارژن شیراز

حفاری خوزستان- شاهین کرمانشاه

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 آذر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 178

به "استارت نیم فصل دوم لیگ برتر فوتسال از امروز، داربی اصفهان زیر سایه احتمال انصراف یک تیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استارت نیم فصل دوم لیگ برتر فوتسال از امروز، داربی اصفهان زیر سایه احتمال انصراف یک تیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید