ادامه کش و قوس برای برگزاری یا عدم برگزاری دیدار پرسپولیس - نساجی

به گزارش جام پارسی، مسئولان سازمان لیگ و شورای تأمین استان تهران بار دیگر برای برگزاری یا عدم برگزاری دیدار پرسپولیس - نساجی مازندران تصمیم گیری خواهند کرد.

ادامه کش و قوس برای برگزاری یا عدم برگزاری دیدار پرسپولیس - نساجی

به گزارش خبرنگار ورزشی جام پارسی، برگزاری یا عدم برگزاری دیدار پرسپولیس - نساجی مازندران در چارچوب هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال به دلیل آلودگی هوا، همچنان مورد بحث است.

روز گذشته (جمعه) کمیته اضطرار استان تهران اظهار داشت که تمامی فعالیت های ورزشی در فضای باز لغو می شود. با این حال سازمان لیگ تصمیم گیری در این خصوص را به امروز موکول کرد و سازمان لیگ فوتبال ایران به صورت رسمی اظهار داشت دو دیدار در تهران و یک دیدار در اصفهان به دلیل پایین بودن شاخص آلودگی در محل برگزاری بازی ها، برگزار خواهد شد.

این مسئله گویا هنوز با کش و قوس فراوانی همراه است. مسئولان سازمان لیگ پس از تصمیم گیری برای برگزاری بازی با مخالفت شورای تأمین روبه رو شدند که از همین رو به مسئولان دو تیم اعلام شد این بازی لغو شده است. در حالی که مسئولان تیم نساجی خبر لغو دیدار با پرسپولیس را با تصمیم سازمان لیگ به صورت رسمی اظهار داشتند، اما گویا کش و قوس برای برگزاری یا عدم برگزاری این بازی همچنان ادامه دارد.

مسئولان سازمان لیگ پس از اعلام لغو این بازی به مسئولان دو تیم، بار دیگر اعلام کرده اند جلسه دیگری برگزار خواهد شد تا درباره لغو یا برگزاری بازی تصمیم گیری صورت بگیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 دی 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 233

به "ادامه کش و قوس برای برگزاری یا عدم برگزاری دیدار پرسپولیس - نساجی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه کش و قوس برای برگزاری یا عدم برگزاری دیدار پرسپولیس - نساجی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید